دانلود قوی ترین برنامه ضد سرقت و ردیابی گوشی های اندروید

تلفن همراه شما حاوی محرمانه ترین اطلاعات شماست،ولی همواره احتمال گم شدن و یا به سرقت رفتن آن وجود دارد

دانلود قوی ترین برنامه ضد سرقت و ردیابی گوشی های اندروید

سالیانه چندین هزار دستگاه گوشی و تبلت در کشورهای مختلف جهان دزدیده می شود. گوشی یاب نازروید قوی ترین و پیشرفته ترین نرم افزار ضد سرقت و ردیابی گوشی های اندروید است. و به شما امکان ردیابی و تعیین محل از دست دادن و یا به سرقت رفتن تلفن همراه یا تبلت آندروید را می دهد. با استفاده از این نرم افزار می توانید گوشی یا تبلت آندرویدی خود را از دور بدون نیاز به اینترنت و فقط با فرستادن یک sms کنترل کنید. زمانی که گوشی تلفن شما به سرقت رفته است. آیا شما هم نگران گم شدن و یا به سرقت رفتن گوشی تون هستید؟ نیازی به فکر کردن “چگونه می توانم تلفن خود را پیدا کنم؟” نیست!!

خیلی راحت رو آسون با کلیک روی دکمه زیر برنامه ضد سرقت حریم ۲۴ رو دانلود کرده و روی گوشی تون نصب کنیدDOWNLOAD - دانلود برنامه ریکاوری عکس های پاک شده برای گوشی اندروید

DOWNLOADBOTTON - دانلود برنامه ریکاوری عکس های پاک شده برای گوشی اندروید

  با معرفی قوی ترین برنامه ضد سرقت و ردیابی گوشی های اندروید در خدمت شما هستیم

 • اپلیکیشن گوشی یاب نازروید یکی از کامل ترین و قوی ترین نرم افزار اندرویده که با استفاده از اون میتونید امنیت گوشی و اطلاعات شخصی تون رو به طور کامل تضمین کنید.
 • دانلود قوی ترین برنامه ضد سرقت و ردیابی گوشی های اندروید
 • گوشی یاب نازروید برای کار کردن نیاز به اینترنت نداره و تنها با استفاده از اونه که میتونید گوشی خودتون یا دیگران رو بر روی نقشه ردیابی کنید، آژیر ضد سرقت رو به صدا دربیارید، تماس ها و پیامکهاتون رو از راه دور به هر شماره دیگه ای دایورت کنید، صدای اطراف گوشیتون رو بشنوید بدون اونکه دیگران متوجه بشن و کلی امکانات دیگه که فقط در گوشی یاب نازروید وجود داره.

دانلود قوی ترین برنامه ضد سرقت و ردیابی گوشی های اندرویدAnti Theft phone androi

اگر تلفن همراه شما به سرقت رفته است

 • تلفن همراه از فردی که در نزدیکی شماست بخواهید

تنها کاری که با این تلفن باید انجام دهید ارسال یک پیامک به شماره خودتان است. بنابر این می‌توانید بدون نیاز به گوشی هوشمند یا اتصال اینترنت کار را آغاز کنید.

 • کد فعالسازی آژیر را برای تلفن همراهتان پیامک کنید

 این کد به صورت یک عدد است که بخش اول آن رمز شخصی است که از قبل در اپلیکیشن تعریف کرده اید و بخش دوم شامل دستور فعالسازی آژیر است. با دریافت این پیامک، گوشی شما شروع به آژیر کشیدن خواهد کرد و سارق نمیتواند بدون دانستن کد، آنرا بی صدا کرده یا از کار بیاندازد.

 • موقعیت تلفن همراه خود را بر روی نقشه ببینید

 برای این کار لازم است توسط یک گوشی دیگر، یک پیامک شامل رمز شخصی و کد فعالسازی به تلفن همراه خود ارسال کنید تا  موقعیت مکانی گوشی شما را چندین مرتبه با فواصل زمانی مشخص بدون نیاز به اینترنت برای شما پیامک کند. حالا می‌توانید با استفاده از اینترنت موقعیت مکانی تلفن خود را بر روی نقشه گوگل ببینید و آن را بیابید.

 • از سارق گوشی تون عکس بگیرید

با ارسال یک اسمس به راحتی میتوانید از سارق گوشی تون عکس بگیرید.

اگر تلفن همراه خود را جا گذاشته‌اید

 • تماس‌ها و پیام‌های مهم خود را از دست ندهید

با ارسال رمز شخصی و کد مربوطه به گوشی همراه خود از طریق هر گوشی دیگری، تمامی پیامک‌ها و تماس‌هایی که به گوشی شما وارد میشود را بر روی شماره دیگری دریافت کنید. بدین ترتیب تماس‌ها و پیامک‌های مهمی که در انتظارشان هستید را به دلیل جا گذاشتن تلفن همراهتان از دست نمی‌دهید.

 • محلی که تلفن خود را جا گذاشته‌اید را پیدا کنید

برای این کار لازم است توسط یک گوشی دیگر، یک پیامک شامل رمز شخصی و کد فعالسازی به تلفن همراه خود ارسال کنید تا موقعیت مکانی گوشی شما را چندین مرتبه با فواصل زمانی مشخص بدون نیاز به اینترنت برای شما پیامک کند. حالا می‌توانید با استفاده از اینترنت موقعیت مکانی تلفن خود را بر روی نقشه گوگل ببینید و آن را بیابید.

اگر گوشی شما شامل اطلاعات مهمی است

 • از گم شدن یا دزدیده شدن گوشی خود مطمئن شوید

به دلیل اینکه فرایند پاکسازی اطلاعات غیرقابل بازگشت است، نخست از گم شدن یا دزدیده شدن گوشی خود مطمئن شوید. برای این کار کافی است با استفاده از دستورالعمل ارائه شده در بخش های قبل، دستورهای مربوط به فعالسازی آژیر و یا موقعیت یابی گوشی را ارسال کنید و به مرحله بعد بروید.

 • اطلاعات موجود بر روی گوشی خود را از راه دور پاک کنید

 اگر نگران هستید که اطلاعات مهم گوشی شما به دست سایرین بیفتد، قبل از هر کاری اقدام به پاک کردن اطلاعات گوشی خود کنید. برای این کار کافی است از نزدیک ترین کسی که کنار شماست یک تلفن همراه بگیرید و دستور پاک سازی را به همراه رمز اختصاصی خود برای تلفن همراهتان ارسال کنید.

خیلی راحت رو آسون با کلیک روی دکمه زیر برنامه ضد سرقت حریم ۲۴ رو دانلود کرده و روی گوشی تون نصب کنیدDOWNLOAD - دانلود برنامه ریکاوری عکس های پاک شده برای گوشی اندروید

DOWNLOADBOTTON - دانلود برنامه ریکاوری عکس های پاک شده برای گوشی اندروید

Anti-Theft harim24 یک برنامه ضد سرقت کامل برای گوشی اندرویدی شماست که فرد سارق را ناکام خواهد گذاشت. این برنامه حتی از ورود کودکان یا همکارانتان نیز بدون اجازه به داخل گوشی شما جلوگیری خواهد کرد.

به طور خلاصه با ضد سرقت گوشی اندروید میتویند گوشی تون رو ضد سرقت کنید و با ارسال یک اسمس گوشی رو کاملا قفل و غیرقابل استفاده کنید یا صدای آژیر پلیس رو به صدا در بیارید،از راه دور محل گوشی تون رو ردیابی کنید و همچنین شنود صدای محیط اطراف گوشی تون رو ضبط کرده و جمع کنید.


نمونه رضایت مشتریان ما

درباره ی تیم نازروید

همه چیز با شوق و علاقه نوجوانی آغاز شد"مثل حس ناب عشق اول"سالها میگذرید و هر روز این حس تکرار میشود...با اشتیافی بی پایان سایت نازروید را بنا نهادیم و بهترین ها رو براتون قرار خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *