بسته آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با فیلم و گزارش video-learning-english

بسته آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با فیلم و گزارش(video-learning-english)
بسته آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با فیلم و گزارش(video-learning-english)

آیا آموزش زبان انگلیسی با فیلم روش مناسبی است؟

  • بهترین حالت برای تقویت زبان انگلیسی، تقویت همزمان مهارت های ۴گانه است. اینکه بخواهیم برای تقویت هر مهارت تمرین جداگانه ای را انجام دهیم وقت زیادی را از ما می گیرد و بسیار خسته کننده خواهد بود.
  • آموزش زبان انگلیسی با فیلم این قابلیت را دارد که به طور همزمان مهارت های ۴ گانه ما را تقویت کند. چنانچه فیلمی که تماشا می کنیم شامل زیرنویس فارسی و انگلیسی (به صورت همزمان) باشد، می توان از آن جهت تقویت مهارت خواندن، مهارت شنیداری و مهارت گفتن استفاده کرد. اما لازمه تقویت مهارت نوشتاری از طریق تماشای فیلم این است که علاوه بر وجود زیرنویس انگلیسی، باید زمان فیلم کوتاه باشد و در آن یک موضوع مشخص دنبال شود. به این ترتیب زبان آموز می تواند بعد از تماشای فیلم دست به قلم شده و درباره موضوع فیلم متنی را به رشته تحریر درآورد. استفاده از فیلم های طولانی مانند فیلم های سینمایی یا سریال ها برای تقویت مهارت نوشتاری (و حتی سایر مهارت ها) توصیه نمی شود چرا که زبان آموز باید زمان زیادی را صرف تماشای فیلم کند تا بتواند درباره موضوع فیلم متنی را نگارش کند.
بسته آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با فیلم و گزارش(video-learning-english)
بسته آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با فیلم و گزارش(video-learning-english)

با تماشای فیلم ها انگلیسی را بهتر بیاموزید:

دیدن فیلم زبان انگلیسی می‌تواند یکی از بهترین روش‌ ها برای یادگیری زبان انگلیسی باشد. دست‌کم خیلی خیلی بهتر از خواندن کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی است. برای اینکه زبان انگلیسی که در کتاب‌های درسی بکار رفته است، ساختگی و الکی است و روش‌های آموزشی به‌کاررفته کارایی زیادی ندارد (البته در پرانتز بگویم که منظور فقط کتاب های آموزشی مرسوم است وگرنه خواندن کتاب هایی مانند کتاب داستان، برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مناسب است). ولی زبان انگلیسی به‌کاررفته در فیلم‌ها و سریال‌های انگلیسی به زبان انگلیسی‌ای که در واقعیت استفاده می‌شود خیلی نزدیک‌تر است. و از همه مهم‌تر گویش به‌کاررفته نیز به گویش واقعی نزدیک‌تر است. ولی همین فیلم اگر به روش صحیح استفاده نشود کارایی چندانی در بهبود زبان انگلیسی شما ندارد.

 

روش رایج (اما غلط) آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با دیدن فیلم

روزهایی که در هر کلاسی به‌ویژه کلاس زبان انگلیسی فیلم می‌دیدیم خیلی روزهای خوبی بودند چون قرار نبود هیچ کار خسته‌کننده‌ی دیگری انجام بدهیم.

در آغاز فیلم، من سعی کردم که تمرکز فراوانی روی فیلم داشته باشم. ولی هیچ‌چیزی نمی‌فهمیدم! برای ده دقیقه سعی کردم که تمرکز خود را حفظ کنم. ولی پس از ده دقیقه احساس می‌کردم که انرژی‌ام دارد کاهش پیدا می‌کند و احساس خستگی می‌کردم. برای همین به‌جای تمرکز، سعی کردم که تنها از صحنه‌های فیلم لذت ببرم و فیلم را با توجه به صحنه‌هایش دنبال کنم. پس از ۱۵ دقیقه ، دیگر چشمانم داشت بخواب می‌رفت. نگاهی به دیگر دانش آموزان کردم و دیدم که بیشتر کلاس کم‌وبیش همان حس بنده را داشتند و همگی خسته شده بودند. خیلی‌ها حتی دیگر به فیلم نگاه نمی‌کردند. چون هیچ‌کس فیلم را متوجه نمی‌شد. و همین‌گونه تا پایان کلاس این موضوع ادامه پیدا کرد و یک ساعت به همین صورت تلف شد.

چرا روش فوق برای یادگیری زبان انگلیسی با فیلم مناسب نیست؟

متأسفانه خیلی‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی، فیلم‌ها و سریال‌های زبان انگلیسی را به همین روش بالا به کار می‌برند. شما نیز احتمالاً به همین روش خیلی تلاش کرده‌اید که زبان انگلیسی را یاد بگیرید. برای نمونه شاید سعی کرده‌اید به اخبار گوش دهید یا یک فیلم زبان انگلیسی را در رایانه‌ی خود تماشا کنید. چه‌بسا همین رخدادی که برای بنده در کلاس زبان انگلیسیم پیش آمده برای شما نیز پیش آمده است. در ابتدا می‌خواهید تمرکز فراوانی داشته باشید ولی شدنی نیست. مشکلاتی در دیدن فیلم‌ها، سریال‌ها، اخبار و دیگر چیزهای این‌چنینی وجود دارد. برای نمونه خیلی سریع صحبت می‌کنند، اصطلاحات فراوانی استفاده می‌کنند، به زبان عامیانه گفتگو می‌کنند، و با گویش متفاوتی صحبت می‌کنند. حقیقت این است که به کار بردن فیلم و سریال بدین صورت بالا هیچ کمکی به بهبود زبان انگلیسی نمی‌کند. مگر اینکه خیلی خیلی سطح زبان انگلیسی‌تان بالا باشد طوری که همه‌چیز را بفهمید.

بسته آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با فیلم و گزارش(video-learning-english)
بسته آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با فیلم و گزارش(video-learning-english)

و اما…..

این بسته آموزشی شامل روش صحیح یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم می باشد:

ویژگی های محصول آموزش زبان انگلیسی با فیلم :

۱ در تهیه این محصول سعی شده است به تمام نیازهای زبان آموز پاسخ داده شود.

۲– این مجموعه طوری طراحی شده است که می تواند به صورت همزمان و با استفاده از راهکارهای ارائه شده ، مهارت های ۴گانه زبان انگلیسی شما را تقویت کند.

۳– این مجموعه مشتمل بر ۱۳۵ گزارش به زبان انگلیسی است. هریک از فیلم ها (گزارش ها) به همراه زیرنویس انگلیسی و فارسی ارائه شده اند.

۴– برای جذابیت بیشتر سعی شده است گزارش هایی در زمینه های مختلف علمی، ورزشی، تفریحی، آموزشی و … جمع آوری شوند

۵– تمامی گزارشها بسیار کوتاه ولی اصطلاحا پُر مَلات می باشند! (با محتوا، غنی و کامل).

۶– برای کسب نتایج بهتر سعی شده هر گزارش فقط در پنج خط قابل بیان باشد و فقط پنج لغت جدید به همراه معانی و کاربرد آنها در هر گزارش به زبان آموز معرفی می شوند.

۷– هر قطعه فیلم و گزارش هرچند کوتاه ولی بیانگر یک داستان و گزارش کامل است.

۸– همچنین پس از آموزش لغات جدید، تمریناتی جهت تثبیت آموزش ها در ذهن زبان آموز در نظر گرفته شده است.

۹– علاوه بر فیلم جهت استفاده بهتر زبان آموزان گرامی فایل PDF متن گزارش ها نیز در این محصول ارائه شده است. فایل PDF مشتمل بر متن کامل گزارش به زبان انگلیسی و لغات جدید موجود در متن با ترجمه فارسی است که می توانید از آن برای تقویت مهارت خواندن به خوبی بهره ببرید.

دانلود رایگان فیلم برای تقویت زبان انگلیسی دانلود فیلم به زبان انگلیسی با زیرنویس انگلیسی بهترین سریال برای یادگیری زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی با فیلم های کوتاه
دانلود رایگان فیلم برای تقویت زبان انگلیسی
دانلود فیلم به زبان انگلیسی با زیرنویس انگلیسی
بهترین سریال برای یادگیری زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی با فیلم های کوتاه

جزییات بسته آموزش زبان انگلیسی با فیلم و گزارش

نوع آموزش: ویدویی – کتاب الکترونیکی
مدت زمان تقریبی: ۶ ساعت – ۱۳۵کلیپ
زبان: انگلیسی با ترجمه فارسی

 حجم فایل: ۱٫۲گیابایت

11

همین الان بسته آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با فیلم و گزارش(video-learning-english) را دانلود کنید

قیمت  این محصول  ۸۵٫۰۰۰تومان(هشتاد و پنج هزار تومان)

قیمت با تخفیف ویژه فقط ۳۹٫۰۰۰ هزار تومان(سی و نه هزار تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

 

   این هزینه فقط به خاطر وقت و زحمت گذاشته شده برای تهیه و آپلود فایل است

3box

دقت بفرمایید که شما برای یادگیری انگلیسی نیاز به یک روش علمی و کاربردی دارید که در همه مهارتهای خواندن، نوشتن، شنیدار و گفتار به سطحی برسید که به راحتی ارتباط برقرار کنید:

اگر فکر می کنید که می توانید فقط در مدت ۱۰ جلسه کلاس خصوصی زبان انگلیسی را یاد بگیرید سخت در اشتباهید!

اگر فکر می کنید که می توانید فقط با کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی را خوب یاد بگیرید سخت در اشتباهید! اگر فکر می کنید که می توانید زبان انگلیسی را با یک روش عجیب و غریب در مدت کوتاهی یاد بگیرید سخت در اشتباهید!

اگر فکر می کنید که برای یادگیری زبان انگلیسی فقط کافیست که در محیط انگلیسی زبان باشید سخت در اشتباهید!

اگر فکر می کنید که می توانید انگلیسی را مثل آب خوردن یاد بگیرید سخت در اشتباهید!

اگر فکر می کنید که می توانید بدون تلاش و تمرین زبان انگلیسی را یاد بگیرید سخت در اشتباهید!

 چطور با دیدن فیلم و سریال انگلیسی مان را تقویت نمائیم؟

چطور با دیدن فیلم و سریال انگلیسی مان را تقویت نمائیم؟

guarantee

پشتیبانی سایت;
دوستان عزیز در صورتیکه بعد از خرید هر گونه مشکلی در رابطه با دانلود و دستیابی به فایل ها داشتید،در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید وحداکثر تا ۴۸ ساعت ایمیل تان را چک کنیدـ به تمامی سوال هایتان رسیدگی میشود.

نمونه رضایت مشتریان ما

درباره ی تیم نازروید

همه چیز با شوق و علاقه نوجوانی آغاز شد"مثل حس ناب عشق اول"سالها میگذرید و هر روز این حس تکرار میشود...با اشتیافی بی پایان سایت نازروید را بنا نهادیم و بهترین ها رو براتون قرار خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *