دانلود فوری کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت و کسب و کار The Unwritten Laws of Business

کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت The Unwritten Laws of Business نویسنده :دابلیو.جی. کینگ / W. J. King می باشد،این کتاب به صورت اصولی و گام به گام قوانین تجارت و کسب و کار را بهتون آموزش میدهد.

چرا کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت و کسب و کار  اینقدر مهم است؟؟

فقط کسانی در تجارت و کسب و کارشان موفق خواهند شد که اصول و قوانین رو بلد باشند،حال این قوانین یا برخی از آنها را شما میتوانید بصورت تجربی یا کسب شکست و تجربه به دست بیارید و با همین الان با گوش دادن به کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت و کسب و کار قوانین رو یاد بگیرید و در حرفه تون موفق شوید.

 دانلود فوری کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت The Unwritten Laws of Business,کتاب گویا قوانین نانوشته تجارت (صوتی) , بازاریابی، کسب و کار,کتاب گویا قوانین نانوشته تجارت صوتی اثر دابلیو جی کینگ

کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت

The Unwritten Laws of Business

تجارت یکی از کارهای بسیار حساس می باشد که اگر شخصی از قوانین تجارت اطلاعی نداشته باشد مسلماً دچار شکست می شود و از قطار تجارت و رقبا جا می ماند.

دانستن قوانین تجارت یک اصل است اما گاهی اوقات قوانینی وجود دارد که هیچ کس از آن مطلع نیست و آنقوانین نانوشته تجارت می باشد که شاید تا به حال کسی به آنها فکر هم نکرده است.

 دانلود فوری کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت The Unwritten Laws of Business,کتاب گویا قوانین نانوشته تجارت (صوتی) , بازاریابی، کسب و کار,کتاب گویا قوانین نانوشته تجارت صوتی اثر دابلیو جی کینگ

 

این کتاب صوتی یک بنیان قوی برای شروع و حفظ یک حرفه ی تجاری موفق فراهم می کند. من بسیاری از این “قوانین” را در زندگی حرفه ای ام، با موفقیت بسیار، به کار برده ام.

  فیلم معرفی کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت و کسب و کار رو حتما ببینید:

دانلود فوری کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت The Unwritten Laws of Business,کتاب گویا قوانین نانوشته تجارت (صوتی) , بازاریابی، کسب و کار,کتاب گویا قوانین نانوشته تجارت صوتی اثر دابلیو جی کینگ

در دنیای تجارت مجموعه ای از قوانین نانوشته وجود دارد که پیروی از تک تک آنها ضرورت ندارد. اما اگر از وجود این قوانین بی اطلاع باشید درست مثل این است که با چشم های بسته در بازی شرکت کنید.

خلاصه ی کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت(دابلیو.جی.کینگ ) ,کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت اثر دابلیو جی کینگ,دابلیو.جی.کینگ

تاثیر به کارگیری قوانین قوانین نانوشته تجارت در کسب و کار شما بسیار شگفت انگیز خواهد بود.

The Unwritten Laws of Business W. J. King and James G. Skakoon

کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت و کسب و کار The Unwritten Laws of Business یکی از پر فروشترین کتاب هاست و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.

لذت و راحتی یادگیری با کتاب صوتی :

در خانه و محل کار، هنگام رانندگی و در ترافیک، هنگام ورزش و پیاده‌روی و حتی زمانی که حوصله مطالعه ندارید، دانش خود را افزایش دهید. با استفاده از کتاب‌های صوتی فقط مطالعه نمی‌کنید، بلکه می‌توانید تمامی ساعت‌های تلف شده را ذخیره کنید.

The Unwritten Laws of Business W. J. King and James G. Skakoon دانلود فوری کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت The Unwritten Laws of Business,کتاب گویا قوانین نانوشته تجارت (صوتی) , بازاریابی، کسب و کار,کتاب گویا قوانین نانوشته تجارت صوتی اثر دابلیو جی کینگ خلاصه ی کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت(دابلیو.جی.کینگ ) ,کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت اثر دابلیو جی کینگ,دابلیو.جی.کینگ,

 نویسنده :دابلیو.جی. کینگ / W. J. King

 

 زمان محصول :۲ ساعت و ۳۰ دقیقه

 

  مشخصات فایل : MP3 با حجم ۱۲۷ مگابایت
 
همین الان کتاب صوتی قوانین نانوشته تجارت و کسب و کار The Unwritten Laws of Business را حتما مطالعه و گوش کنید
 
قیمت اصلی  ۲۹۸۰۰هزار تومان

قیمت کتاب کامل با تخفیف ویژه ۹٫۹۰۰تومان(نه هزار و نهصد تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید

3box

پشتیبانی سایت;

دوستان عزیز در صورتیکه بعد از خرید هر گونه مشکلی در رابطه با دانلود و دستیابی به فایل ها داشتید،در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید وحداکثر تا ۴۸ ساعت ایمیل تان را چک کنیدـ به تمامی سوال هایتان رسیدگی میشود.

نمونه رضایت مشتریان ما

درباره ی تیم نازروید

همه چیز با شوق و علاقه نوجوانی آغاز شد"مثل حس ناب عشق اول"سالها میگذرید و هر روز این حس تکرار میشود...با اشتیافی بی پایان سایت نازروید را بنا نهادیم و بهترین ها رو براتون قرار خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *