کوین ترودو کیست ؟ + کتابهای کوین ترودو+سمینارها+who is Kevin Mark Trudeau

کوین ترودو کیست ؟ – who is Kevin Mark Trudeau

رمز رسیدن به آرزوها - آموزش عملی قانون جذب ثروت و شادی,Kevin Trudeau

رمز رسیدن به آرزوها – آموزش عملی قانون جذب ثروت و شادی,Kevin Trudeau

کوین ترودو ۵۵ سال دارد و در سال ۱۹۶۳ در شهر لینن، ماساچوست آمریکا به دنیا آمده است.

پدرش جوشکار بوده شرایط مالی خوبی را در دوران کودکی تجربه نکرده است.

دوران جوانی را با شغل خرید و فروش خودرو آغاز می کند و خیلی تصادفی دوره تقویت حافظه برگزار می کند. استقبال خوب نبود و ایشان تصادفی وارد حرفه نت ورکری می شود. فروش اینترنتی را خیلی سریع می آموزد و شرکت خود را نیز تاسیس می کند. به تدریج کوین به یک فروشنده آنلاین قدرتمند بدل می شود.

طی سالهای بعد شرکت های دیگری نیز راه اندازی می کند که امروز به ۶۰ شرکت فعال در سرتاسر جهان رسیده و سه کانال تلویزیونی نیز به این شرکت ها اضافه شده و فروش کتاب های او را به ۵۰ میلیون نسخه رسانده است.

بزرگترین افتخار او این بود که کتاب هایش به مدت ۲۹ هفته رکورد پرفروشترین کتاب های آموزشی را بخود اختصاص داد.

امروزه دوره های قانون جذب و تقویت حافظه و کاهش وزن و موفقیت مالی کوین ترودو در سرتاسر جهان خواهان بسیاری پیدا کرده و در این میان دوره بسیار معروف “آرزوی تو دستور توست” بیشترین طرفدار و فروش را برای ایشان به همراه داشته است که در اینجا خدمت شما ارایه خواهد شد.

[et_bloom_inline optin_id=optin_1]

بیشتر درباره زندگی کوین ترودو Kevin Trudeau  بدانیم:

بیشتر درباره زندگی کوین ترودو Kevin Trudeau بدانیم
بیشتر درباره زندگی کوین ترودو Kevin Trudeau بدانیم

در سال ۱۹۸۱ از طرف مدرسه‌ای که در آنجا تحصیل می‌کرد به‌عنوان آینده دارترین استعداد معرفی شد. بعد از پایان دبیرستان به شغل دست‌دوم‌فروشی خودرو پرداخت اما مدتی بعد، با فروش تکنیک‌های تقویت حافظه به برگزاری سمینارهای آموزشی روی آورد. او در سال ۱۹۹۳ به شرکت بازاریابی چندمنظوره‌یِ «نچریشِن فور لایف» (Nutrition for Life) پیوست و موفقیت‌های مالی خوبی در آنجا کسب کرد. سپس اقدام به ساخت و پخش آگهی‌های تبلیغاتی طولانی نمود. در مرحله‌ی بعدی او در مورد موضوعات مختلفی مانند: خودیاری، توصیه‌های سلامتی، غذاهای تقویتی، درمان ریزش مو، تندخوانی و استراتژی‌های مربوط به بازار املاک و مستغلات، چندین سِری محصولات آموزشی ارائه کرد.

«کوین تردو» در سال ۲۰۰۴ با استفاده از «اینفور مرشِلز» (infomercials) شروع به نوشتن کتاب و انتشار آن کرد. یعنی مضامین آگهی‌های تبلیغاتیِ طولانی‌مدت و متکی بر اطلاعات و جزییات زیاد را به‌صورت کتاب منتشر کرد. در سال ۲۰۰۵ کتاب «درمان‌های طبیعی» او به مدت ۲۵ هفته پرفروش‌ترین کتاب بود و بیش از ۵ میلیون نسخه به فروش رفت.

«تردو» همچنین تحت عنوان بازاریابی‌های موازی، بازاریابی‌های بزرگی در زمینه‌های کتاب و کاست‌های صوتی خودیاری داشت که همگی، منبع درآمد عظیمی برای او بودند و در این مورد با افراد سرشناس نیز قراردادهایی بست.

او در سال ۲۰۰۵ مسابقه‌ی سیاحتی بسیار جالبی به نام «اینترنشنال پور تور»(international Pool tour) را ترتیب داد که سه دوره‌ی آن بسیار موفقیت‌آمیز بود. در سال ۲۰۰۸ با همسر اوکراینی خود «ناتالی بابنکو» (Natalie Babenko) ازدواج کرد و در سال ۲۰۰۹ یک رادیوی اینترنتی راه انداخت.

«کوین تردو» در ایجاد کلوبی به نام «جی آی اِن» (Global Information Network) شرکت داشت. اساس این کلوب بر دسترسی داشتن به سخنرانان متخصص انگیزشی و شرکت‌های بازاریابی معتبر بود. همچنین ۳۰ نفر میلیاردر در آن عضو بودند و از مبالغ حق عضویتِ اعضای کلوب؛ درآمد زیادی حاصل می‌شد.

به‌طورکلی ثروت «کوین تردو» ناشی از اطلاعات فراوان او و ساختاربندی این اطلاعات در قالب محصولات مختلف و بازاریابی خلاقانه برای آن‌ محصولات بود.

کتابهای کوین ترودو :

۱-   Kevin Trudeau’s Mega Memory  “کتاب خود آموز تکنیکهای تقویت حافظه (مگا حافظه کوین ترودو)

۲-   Natural Cures They Don’t Want You to Know About “کتاب درمان‌های طبیعی که آن‌ها نمی‌خواهند شما بدانید- کوین ترودو”

۳-   Free Money They Don’t Want You to Know About “کتاب پول رایگانی که آنها نمی خواهند شما بدانید- کوین ترودو”

۴-   more natural cures revealed “کتاب درمان های طبیعی (تغذیه و رژیم غذایی) – کوین ترودو “

۵-   Recession Cures: Get Rich in Tough Times “درمان رکود اقتصادی: ثروتمند شدن در دوران سخت- کوین ترودو “

۶-    The Weight-Loss Cure “They” Don’t Want You to Know About “کتاب درمان با کاهش وزن، که آنها نمی خواهند شما بدانید – کوین ترودو”

۷-   Debt Cures “They” Don’t Want You to Know About “بدهی درمانی که انها نمی خواهند شما بدانید- کوین ترودو”

(توجه از انجایی که بجز کتاب دوم سایر کتاب های کوین ترودو در ایران ترجمه نشده، عنواینی که بنده برای کتاب ها انتخاب کرده ام صرفا ترجمه عبارت است و ممکن است مترجمی با عنوان دیگری کتاب را به چاپ برساند.)

 

سمینار –دوره آرزوی تو دستور توستYour Wish Is Your Command courses

سری فایل های دوره آرزوی تو دستور توست (Your Wish Is Your Command) ضبط صوتی از یک سخنرانی دو روزه خصوصی و منحصر به فرد کوین ترودو است که در یک مکان نامعلوم و مخفی در منطقه آلپ سوئیس اتفاق می افتد.

این مجموعه، حاصل فرایند تفکر، تجربه، عملکرد و سرگذشت موفق ترین افراد جهان است که به گفته کوین ترودو در گروه های مخفی مثل برادرهود- brotherhood این ها را آموخته اند. کوین می کوید در این دوره به شما آموزش مید هم که چطور کنترل کامل زندگی خود را بیابید و یاد بگیرید که چگونه هر آرزوی خصوصی و مالی بزرگ خود را جذب کنید. 

دوره کامل آرزوی تو دستور توست[

فیلم آموزشی کوین ترودو توضیحاتش در مورد ثروتمند شدن گروه های مخفی رو حتما ببینید:

کارشناس جذب شوید,دوره قانون جذب | موثرترین و کاملترین دوره قانون جذب,قانون جاذبه و پول ,کوین ترودو,بیوگرافی کوین ترودو و توضیحاتش در مورد پیوستنش به جوامع مخفی,کوین ترودو ارزوی تو دستور توست,قانون جذب از زبان کوین ترودو
نمونه رضایت مشتریان ما

درباره ی تیم نازروید

همه چیز با شوق و علاقه نوجوانی آغاز شد"مثل حس ناب عشق اول"سالها میگذرید و هر روز این حس تکرار میشود...با اشتیافی بی پایان سایت نازروید را بنا نهادیم و بهترین ها رو براتون قرار خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *