برنامه اندرویدطالع بینی

طالع بینی با اعداد و فال اعداد – دانلود برنامه ی طالع بینی

پشتیبانی سایت پارس آپارات https://wa.me/989037785602

براتون بهترین برنامه ی طالع بینی طالع بینی با اعداد و فال اعداد رو آماده کردیم که میتونید روی گوشی اندروید تون نصبش کنید و بصورت پیشرفته فال و طالع بینی اعداد رو ملاحضه کنید.برنامه ی طالع بینی با اعداد بر گرفته از کتاب طالع بینی با اعداد-نوشته سیدنی عمر است.

این کتاب مشهور و فوق العاده ی فال اعداد مبنای ریاضی دارد و از آنجا که ریاضیات هیچ وقت اشتباه نمی کند لذا فال شما رو با دقت بالایی بهتون میگه،عددشناسی یا علم الاعداد جزء علوم خفیه است و به ادعای باورمندان، یعنی تفسیر اعداد به وسیله اعداد که در طالع بینی استفاده می شود، و عددشناسی پایه علم حروفاست.

شانس در دنیا وجود ندارد و این تنها افزایش نیروی جاذبه است که موجب هماهنگی در ارتعاشات ما می شود. ارتعاش کلمات، ارتعاش اعداد و ارتعاش حروف. علم الاعداد و علم الحروف (جفر)، در الهیات مسیحی برای تفسیر گذشته یا پیش گویی آینده به کار می رود.

فیثاغورث و شاگردانش اعداد را بسیار مقتدر می دانستند و براین باور بودند که اعداد، حروف و کلمات، ماهیت واقعی جهان را به تصویر می کشند.

فیثاغورث-طالع بینی با اعداد و فال اعداد,پیشگویی بسیار جالب با اعداد!, دانلود برنامه ی طالع بینی

 

در تفسیر اعداد روش های متنوعی وجود دارد که هرکس بر اساس تجربه و دانشی که آموخته اعداد را تفسیر می کند. در تفسیر اعداد نیاز به شهود، یا کنترل نیروهای ذهن است.

طالع بینی با اعداد و فال اعداد – دانلود برنامه ی طالع بینی,کف بینی و فال گرفتن

 اگر دوست دارید طالع بینی با اعداد خود را به دست آورید کافیه با کلیک روی دکمه ی زیر دانلود برنامه ی طالع بینی رو دانلود و نصب کنید👇👇

دانلود رایگان طالع بینی با اعداد
برنامه ی طالع بینی طالع بینی با اعداد و فال اعداد

برنامه فال اعداد شامل موارد زیر میشود:

فال بله یا خیر 

  • در این بخش :شما سوالی رو که میخواید جوابش رو به صورت بله یا نه بفهمید رو در ذهن تون یا با صدای آرام زمزمه کنید و جواب طالع تون رو میتونید،بگیرید

فال عشق

  • در این بخش :احساس واقعی و درونی شما در رابطه با عشق سنجیده میشه و به شما اعلام میشه،روی کلمه عشق تمرکز کنید سپس سه عدد رو انتخاب کنید

فال پول و ثروت

  • در این بخش : باور شما و احساس تون در مورد پول و ثروت سنجیده میشود،روی پول و ثروت تمرکز کنید.سپس بلافاصله سه شماره رو انتخاب کنید

فال موفقیت و کامیابی

  • در این بخش :موفقیت و کامیابی شما سنجیده میشود،روی کلمه و احساس موفقیت و کامیابی تمرکز کنید سپس سه عدد رو انتخاب کنید
فال عشق و ازدواج دختر مجرد (پیش‌بینی واقعی آینده رابطه)

فیلم برنامه ی فال اعداد و طالع بینی 👇👇

فیلم طالع بینی با اعداد و فال اعداد - دانلود برنامه ی طالع بینی,کف بینی و فال گرفتن

کف بینی و فال گرفتن راههایی برای خبر گرفتن از آینده است و بیشتر افراد علاقه دارند طالع خود را ببیند و از آن با خبر شوند ، بدانند چه اتفاقات خوب و بدی در انتظار آنهاست.

در این مطلب فال جالبی را به شما معرفی می کنیم که فال اعداد نام دارد و بر اساس کتاب طالع بینی با اعداد-نوشته سیدنی عمر است.

 

کتاب طالع بینی با اعداد-نوشته سیدنی عمر,طالع و سرنوشت انسان

در مبحث عددشناسی فقط با اعداد یک رقمی ۱ تا ۹ و اعداد دو رقمی ۱۱ ،۲۲ و گاهی ۳۳،۴۴ و مشابه آن سر و کار داریم. این اعداد را « اعداد رهبر » می نامند.در برنامه ی اندروید فال اعداد محاسبات ریاضی در برنامه انجام شده و نتیجه ی فال شما بصورت دقیق براتون به نمایش درمیاد.

 

 برای به دست آوردن طالع دقیق کافیه با کلیک روی دکمه ی زیر دانلود برنامه ی طالع بینی رو دانلود و نصب کنید👇👇

دانلود رایگان طالع بینی با اعداد

پیشگویی بسیار جالب با اعداد:

در طالع بینی با اعداد و فال اعداد به کمک ضمیر ناخودآگاه تون تعداد سه شماره که در برنامه ی طالع بینی با اعداد براتون به نمایش در میاد رو انتخاب کنید.برای انتخاب اعداد و نتیجه ی درست فال اعداد کافیه فقط ریلکس کنید و سه عدد رو بصورت غیر ارادی باید انتخاب کنید و نتیجه فال پس از محاسبات ریاضی توسط برنامه بهتون اعلام میشه.

 

برنامه ی طالع بینی با اعداد رو دانلود و نصب کنید و خود قضاوت کنید، پاسخ ها و پیشگویی های این فال شما رو حیرت زده خواهد کرد.

 

طالع و سرنوشت انسان بر پایه علم جفر و اعداد و پیش گویی و پیش بینی آینده با جفر,فهمیدن طالع و سرنوشت انسان با علم جفر,علم جفر و ستارگان و ریاضیات در ایران باستان,پیشگویی و پیش بینی آینده انسان با علم جفر,پیشگویی با علم جفر,پیش بینی طالع و سرنوشت با علم جفر,تاثیر علم جفر در سرنوشت انسان,علم اعداد و جفر و ریاضیات و نجوم,آیا با استفاده از علم جفر میتوان طالع و آینده و سرنوشت افراد را پیشگویی کرد؟

تاثیر اعداد بر سرنوشت انسان ها

یکی از علوم جهانی که روز به روز در حال توسعه و ترویج می باشد، علم ریاضیات و سپس ستاره شناسی و نجوم می باشد. این علم را ایرانیان چهارده هزار سال پیش در متون خود آورده اند. علم اعداد یکی دیگر از علومیست که بر پایه ریاضیات بنا شده است ولیکن به جنبه های مرموز و اسرار آمیز و معانی نهفته در اعداد می پردازد.

ایرانیان باستان بر پایه علم اعداد به طالع و سرنوشت انسان می پرداختند و تا قرن ها پس از روزگار خود را بر پایه این علم پیش گویی و پیش بینی می کردند. علم اعداد، علم رمل و ستاره یاب(اسطرلاب)، علم جفر جامع و جفر اصغر، علوم کیمیا، سیمیا، ریمیا، رموز جادوگری و غیره، همه و همه جزو علم مهم ریاضیات بوده است.

پیتا گوراس حکیم، از بزرگ نوابغ ایرانی در علم اندازه (هندسه) وایاره (ریاضی) بوده که بعدها او را به نام فیثاغورس لقب کرده و یونانی دانسته اند!!! و یا زردشت نخست که خود یکی از بزرگترین ریاضی دانان جهانی بوده و در آثار خود به نسبیت پرداخته که بعدها شیخ شهاب الدین سهرودی و ملاصدرا نظریه نسبت را در فلسفه خود آوردند. در دوران ایران باستان، هدف علوم از جمله شمارگری و علم اعداد، رسیدن به راز هستی و آفرینش بوده است و شمار هرچند که نمایشگر کمیت هاست، لیکن در کنه خود، کیفیت نما نیز بوده است.

هندوهای باستان و مصری ها و کلدانی ها را می توان استادان مطلق شناسائی رموز مخفی اعداد دانست. آنها همچنین به چگونگی ارتباط و به کارگیری اعداد در زندگی روزمره پی برده بودند.

 

با مطالعاتی که بر روی علم اسرار انجام گرفته است در می یابیم که بشر از دیرباز به آنچه که به نحوی با زندگی او سرو کار داشته عددی اختصاص داده است. در مورد کیهان اگر به خود اجازه دهیم و همانطوریکه این کار را می کنیم یک لحظه خلقت و یک لحظه فنا وجود دارد.

همچنین در ارتباط با سالها، ماه ها، روزها و ساعت ها که زنجیره زندگی بشر را تشکیل می دهند، غیر منطقی نخواهد بود که بگوئیم هر کدام از حلقه های زنجیرهء زندگی نه تنها دارای مکان خاصی است، بلکه دارای عددی خاص می باشد.

اعداد معانی زیادی به همراه خود دارند و زندگی ما ارتباط تنگاتنگ با این اعداد دارند. اعدادی مثل آدرس منزل، آدرس محل کار، شماره تلفن، شماره حساب و ده ها عدد دیگر که ما را احاطه کرده اند هر کدام به اندازه انرژی نهفته خود و ارتعاش خود می توانند در زندگی روزمره ما تاثیر زیادی بر جای بگذارند که ما از آنها بی خبریم.

 

برای مثال اعدادی که دارای صوت های بسیار سنگین و ارتعاشات بالا و هماهنگ و هم چنین انرژی های بی کران هستند، عبارتنداز :۳ ، ۷ ، ۹ و ۴۰ که هریک از این اعداد، به نوبه خود با زندگی بشر و انسانهای زمینی وابسته و آمیخته شده است. مرگ انسان نیز با این اعداد ارتباطی تنگا تنگ دارند. برای نمونه، در روز سوم مرگ انسان ، روح فرد که از جسم خویش خارج گردیده است، تا روز سوم پس از مرگ، هنوز دارای ارتعاشاتی زمینی است و در اطراف بدن وی می باشد.

در روز هفتم مرگ، ارتعاشات اطراف هاله جسد خارج گردیده و دیگر آن جسد دارای ارتعاش نیست. روح نیز به طور کامل از بدن فرد جدا می گردد و دیگر هیچ گونه وابستگی ارتعاشی به بدن خویش نخواهد داشت. هنگامی که ۴۰ روز از مرگ کسی می گذرد، زمانی است که فرد از چهل حلقه جهان اول ارتعاش گذشته و وارد جهان اثیری می گردد.
مثال دیگر اینکه روز آدینه (جمعه) که هفتمین روز هفته می باشد، در تمامی نقاط کره زمین، روزی است که اغلب انسان ها احساس دلتنگی و افسردگی، بخصوص در هنگام غروب دارند. این حالت به خاطر اینست که ارتعاشات سطحی زمین و کره ماه با یکدیگر برخورد نموده و طی آن اثری بوجود می آید که بر روی اعصاب و افکار انسان های زمینی اثر نامطلوب می گذارد. بر عکس روز یکشنبه که روز خورشید است، روز شادی بخش و دارای ارتعاشات هماهنگ برای انسان می باشد.

عدد ۶۶۶ ، میان مسیحیان به عدد شیطانی معروف است. این عدد در طول تاریخ برای اروپای غربی گرفتاری های زیادی را بوجود آورد.

عدد یکی از مفاهیم و نکات ریز در فرهنگ و تاریخ هر کشوری است که به علت مذهبی یا خرافی و حتی علمی، حضوری چشم گیر داشته و می توان ردپای آن را در کشورهای مختلف جستجو کرد. اعتقاد به رمز گونه بودن ویژگی های عدد و استفاده از آن برای پیش بینی سرنوشت فرد یا جامعه، از کهنترین دوران ما و بیش از هرجای دیگر در میانرودان، بین مردم ساکن بابا وجود داشت و از آن جا به یونان نفوذ کرد. به ویژه میان فیثاغورسیان ریشه گرفت و به تدریج، ویژگی های شکل هندسی به آن افزوده شد.

یاری گرفتن از حرف های الفبا و اغلب در رابطه با عدد، برای پیش بینی، تاریخی تازه تر دارد و آغاز آن را باید سده های میانه دانست و به تقریب می توان گفت هیچ سزمینی از آن مصون نبود.

بر خلاف آنچه که ما فکر می کنیم حاکم بر زندگی و سرنوشتمان هستیم ولی اکثر مواقع ، وقایع زندگی ما توسط نیروهای دیگر هدایت می شود و مسیر دلخواه ما را برهم می زند. هر یک از ما پتانسیل ها و ویژگی هایی داریم که با استفاده از آن استعداد ها می توانیم راه موفق تری را انتخاب کنیم. علم اعداد در این مواقع می تواند به ما بگوید چگونه پتانسیل های شخصی را مشخص نموده و از زمان و موقعیت ها حداکثر استفاده را برد.

 

دانلود رایگان طالع بینی با اعداد

نمونه رضایت مشتریان ما

تیم نازروید

همه چیز با شوق و علاقه نوجوانی آغاز شد"مثل حس ناب عشق اول" سالها میگذرید و هر روز این حس تکرار میشود... با اشتیافی بی پایان سایت نازروید را بنا نهادیم و بهترین ها رو براتون قرار خواهیم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
توجه مهم : برای بارگزاری سریع سایت و درگاه پرداخت ابتدا ..:v.'p'n:.. تان را قطع کنید،حتما!