مطالب اصلی

بهترین آموزش زبان ترکی استانبولی به کودکان در خانه

پشتیبانی سایت پارس آپارات https://wa.me/989037785602

با معرفی بهترین آموزش زبان ترکی استانبولی به کودکان در خانه در خدمت شما هستیم.دنبال آموزش زبان ترکی برای کودکتان هستید؟میخواهید فرزندتان خیلی زود ترکی استانبولی را یادبگیرید و به زبان ترکی صحبت کند؟

با پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی به کودکان،کودک شما به راحتی با مشاهده فیلم و کارتون های آموزشی زبان ترکی میتواند شروع به یادگیری زبان ترکی استانبولی کند.
کلیپ های آموزش زبان ترکی به استانبولی برای کودکان و بچه ها شامل شعر و آهنگ های بسیار جذاب هستند و کودک شما خیلی زود جذب کارتون های آموزشی شده و زبان ترکی استانبولی را یاد می‌گیرد.

ویژگی های اصلی برنامه آموزش زبان ترکی استانبولی به کودکان  :

۱-یادگیری سریع و راحت زبان ترکی استانبولی مخصوص کودکان

۲-یادگیری زبان ترکی استانبولی با شعر و آهنگ مخصوص کودکان ۲ تا ۱۲ سال

۳-تلفیق سرگرمی و آموزش برای یادگیری راحت تر و سریعتر ترکی

پکیج یادگیری زبان ترکی استانبولی برای بچه ها و کودکان
پکیج یادگیری زبان ترکی استانبولی برای بچه ها و کودکان

پکیج یادگیری زبان ترکی استانبولی برای بچه ها و کودکان :

حتما شما هم تمایل دارید کودک یا خردسال شما زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرید و بتونه به راحتی با زبان ترکی صحبت بکند.
در این صورت پکیج آموزش زبان ترکی تیم استانبول سرا می‌تونه بهترین گزینه برای شروع یادگیری زبان ترکی باشد.
کودک شما به راحتی با کلیپ های آموزش زبان ترکی مخصوص کودکان که در این پکیج قرار گرفته ارتباط بر قرار میکند و می‌تواند کلمات ترکی،جملات و حتی شعر های خیلی زیبا به زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرد.

خودآموز زبان ترکی استانبولی برای کودکان ۲ تا ۱۲ سال :

برنامه ای که در اختیار تون قرار میدهیم به صورتی طراحی شده که فرزند و کودک شما بدون نیاز به معلم خصوصی و فقط با ملاحظه کلیپ های آموزشی،زبان ترکی استانبولی را یاد خواهد گرفت.
مجموعه کلیپ های آموزش زبان ترکی به کودکان که در این پکیج قرار داده شده از جذابیت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.کافیه فقط یکی از کلیپ ها رو کودک شما ببیند و به طور حتم مابقی کلیپ ها رو هم دنبال خواهد کرد.

دانلود برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی به کودکان :
برای دانلود این برنامه با ارزش روی دکمه زیر کلیک کنید و برنامه رو روی گوشی اندروید تون نصب کنید

دانلود برنامه اندروید

یادگیری سریع زبان ترکی استانبولی برای بچه ها و کودکان :

کودکان خیلی راحت تر می‌توانند یک زبان جدید را یاد بگیرند و صحبت کنند.به همین خاطر دوران خردسالی میتواند بهترین زمان برای آموزش زبان ترکی به کودک شما باشد.
برنامه اندروید آموزش زبان ترکی دقیقا به همین منظور طراحی شده تا کودک شما بتواند راحت و سریع زبان ترکی را یاد بگیرید و صحبت کند.

شعر و آهنگ های قرار گرفته در این برنامه در یادگیری سریع زبان ترکی استانبولی برای کودک شما بسیار موثر هست.

درس های آموزش زبان به ترکی مخصوص کودکان:

کودکان به محض شروع به تماشای درس های ترکی ما با کارتون های متحرک ، شگفتی ها و تکرارها ، یادگیری زبان ترکی را آغاز خواهند کرد.
یادگیری زبان ترکی با این برنامه برای کودکان بسیار آسان است.

دوره زبان ترکی ما برای کودکان شامل ده ها آهنگ محبوب ترکی از ترکیه است و هر آهنگ در یک ویدیو رنگارنگ ارائه شده است.

فیلم های آموزشی ترکی:

پس از مشاهده چندین بار فیلم های آموزشی ترکی ، اکثر کودکان شروع به صحبت با عبارات ترکی می کنند مانند ؛ سلام حال شما چطور؟ خوب ، این چیست؟ این است ، خداحافظ ، و غیره در زبان ترکی.
این برنامه با اشکال زیبا ، انیمیشن های رنگارنگ و موسیقی ، به طور حرفه ای طراحی و مهندسی شده است تا بتواند پایه های یادگیری زبان های خارجی را ایجاد کند. در طول برنامه یادگیری زبان ترکی ، ابزارها و منابع یادگیری ترکی به شیوه ای مناسب و سرگرم کننده برای کودکان ارائه شده است.
با ایجاد یک محیط آموزشی غنی و فریبنده ، بچه ها به زودی فرایند ارگانیک یادگیری زبان ترکی را آغاز خواهند کرد. ادغام تکنیک تکرار باعث افزایش اعتماد به نفس و مشارکت کودک در هر فعالیت ترکی می شود. بازه زمانی برنامه ریزی شده استراتژیک حافظه را تقویت کرده و باعث می شود کودکان به زبان ترکی صحبت کنند.

کلیپ های نمونه از برنامه آموزش زبان ترکی استانبولی به کودکان رو از همینحا ملاحضه کنید:

پس از چندین بار تماشای ویدیوهای آموزشی ترکی، اکثر کودکان شروع به صحبت کردن عباراتی ترکی مانند: سلام حال شما چطور؟ خوب این چیه این است، خداحافظ، و غیره در زبان ترکی.

 

"برنامه

برنامه درسی ترکی ما شامل واژگان اساسی در دسته های زیر است:

اعداد ، رنگ ها ، غذا ، میوه و سبزیجات ، وسایل خانه ، اعضای بدن ، خانواده ، لباس ، وسایل نقلیه ، طبیعت ، حیوانات ، الفبا و تبریک به زبان ترکی.

برای دانلود این برنامه با ارزش روی دکمه زیر کلیک کنید و برنامه رو روی گوشی اندروید تون نصب کنید

دانلود برنامه اندروید

درباره زبان ترکی:

زبان ترکی بیش از ۱۵۰ میلیون گویشور دارد. زبان ترکی در ترکیه ، قبرس و بخش هایی از خاورمیانه و اروپا صحبت می شود. ترکی مدرن از ترکی عثمانی نشأت می گیرد و در دوره امپراتوری عثمانی در سراسر خاورمیانه و اروپا گسترش یافته است. در سال ۱۹۲۸ دولت ترکیه حکم کرد که الفبای لاتین جایگزین الفبای عربی در ترکی نوشتاری شود.

نمونه رضایت مشتریان ما

تیم نازروید

همه چیز با شوق و علاقه نوجوانی آغاز شد"مثل حس ناب عشق اول" سالها میگذرید و هر روز این حس تکرار میشود... با اشتیافی بی پایان سایت نازروید را بنا نهادیم و بهترین ها رو براتون قرار خواهیم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا
توجه مهم : برای بارگزاری سریع سایت و درگاه پرداخت ابتدا ..:v.'p'n:.. تان را قطع کنید،حتما!